Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Перелік адміністративних послуг, які можуть надаватись у ЦНАП Верхнянської сільської ради ОТГ

31.05.2019
 1. Державна реєстрація смерті.
 2. Державна реєстрація народження.
 3. Державна реєстрація шлюбу.
 4. Реєстрація місця проживання.
 5. Зняття з реєстрації місця проживання особи.
 6. Реєстрація місця перебування особи.
 7. Надання дозволу на розроблення технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.
 8. Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 9. Затвердження технічної докумнтації із змлустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.
 10. Затвердження технічної документації із змлеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для особистого селянського господарства.
 11. Надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.
 12.  Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 13.  Затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд .
 14. Затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.
 15. Погодження меж земельної ділянки.
 16. Надання в оренду земельних ділянок.
 17. Припинення користування земельними ділянками.
 18. Надання в оренду приміщень
 19. Припинення членства в  особистому селянському господарстві.
 20. Видача довідок про дату будівництва житлових будівель і господарських споруд.
 21.  Видача довідок про зміну адреси розташування житлового будинку і господарських споруд.
 22.  Відкриття погосподарського номера.
 23.  Упорядкування нумерації будинків.
 24.  Надання одноразової адресної допомоги малозабезпечним громадянам, які зареєстровані та проживають на території Верхнянської ОТГ.
 25.  Надання одноразової допомоги на поховання непрацюючих.
 26.  Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
 27. Державна реєстрація обтяження права на нерухоме майно.
 28. Включення відомостей про фізичну особу – підприємця до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 29. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженим ними органом щодо припинення юридичної особи.
 30. Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 31. Державна реєстрація юридичної особи.
 32. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.
 33. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
 34. Державна реєстрація фізичної особи – підприємця.
 35. Державна реєстрація похідного права власності на нерухоме майно.
 36. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.
 37. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
 38. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженим ними органом щодо виділу.

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше