в галузі комунального господарства та інших напрямків роботи
18.11.2020![](/storage/static-pages/static-pages/3aae7b8a28231b38c84412e0a13b5639.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/4b0bca24f7239a9022c8a4b34b9ff724.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/681c04bcd676eda964e38c3803b3139a.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/9f51748a10924be1f6cd6219215f9627.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/b53fe0874caad6f6a12b05bd7ee0cd32.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7bc3ecf724e24661450abe3e0ad45adc.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/82380a9f398cdd9878651535d18c6a5a.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/74cb0a6bbc4c0f0ca679a8e23e4672e3.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/52c3e0b70d8ddc9eb913483185dbdf43.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше