Ратифікація Україною 20 червня 2022 року Конвенції Ради Європи про запобігання насильства
31.12.1969Проведено нараду щодо взаємодії усіх субʼєктів з протидії домашньому насильству а також про ратифікацію Україною 20 червня 2022 року Конвенції Ради Європи про запобігання насильства та боротьбу із цими явищами, було розʼяснено її положень а також інформації про права гарантії щодо захисту та психосоціальної підтримки, соціальні послуги, які надають субʼєктам різних категоріям осіб, які можуть ними скористатися, порядок отримання таких послуг, відповідальність кривдників.
![](/storage/static-pages/static-pages/0dded18329f87d2b31f3dd43118a5a65.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/d9732f9ce27d47d69748572af7c91fae.jpg)