В галузі освіти частина 1
18.11.2020![](/storage/static-pages/static-pages/e84223e4cb0b2cf913dbd5cfe069c027.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/b4baf494891ba82ead81d43319597b2e.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/8ff203721646b3cdfd75cd139c56f7bb.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/336188ee303b76181dbc091f8b694d20.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/10154e7c28e0880c1d2ae72921123fb7.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/1eecc4f6e7d416b69b973af8080be2d1.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/af1235b0d4e8e47b35b83218e79f6f47.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше