Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

«Соціальна громада».

01.10.2020

В рамках впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки населенню Верхнянська сільська рада об’єднаної територіальної громади стала учасником пілотного проекту Міністерства соціальної політики України та WORLD BANK (Світовий банк) з червня 2017 року. Наша громада була першою в Івано-Франківській області.

В рамках даного проекту відділом соціального захисту населення Верхнянської сільської рада об’єднаної територіальної громади надається 63 види соціальних послуг (пільги, субсидії, соціальні допомоги) головними спеціалістами Відділу.

З 15 серпня 2019 року громаду підключено  до Програмного комплексу «Інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада». Даний програмний комплекс включає в себе електронну передачу справ, що дало змогу ще більш наблизити послуги до людей. 

Станом на 29.09.2020 року до Програмного комплексу «Соціальна громада» на території Івано-Франківської області підключені робочі місця посадових осіб сільський, селищних, міських рад 8 об’єднаних територіальних громад, а саме:

  • Долинська ОТГ – 122 електронні звернення;
  • Тлумацька ОТГ – 138 електронних звернень;
  • Верхнянська ОТГ – 242 електронних звернення;
  • Старобогодчанська ОТГ – 45 електронних звернень;
  • Рожнівська ОТГ – 16 електронних звернень;
  • Брошнів-Осадська ОТГ – 13 електронних звернень;
  • Нижньовербізька ОТГ – 1 електронне звернення;
  • Ланчинська ОТГ – 16 електронних звернень.

Варто зазначити, що зі змінами, внесеними до деяких постанов Кабінету Міністрів України постановою Уряду від 22.07.2020 №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги»,  визначено, що у територіальній громаді заяви з необхідними документами для призначення державної допомоги, зокрема допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської територіальної громади та передаються до відповідних структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій.

Починаючи з 01.01.2021 року органи соціального захисту населення РДА не прийматимуть  від осіб заяв з необхідними документами, крім надісланих поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики України або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше