Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ РОДИНАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

Новина
06.06.2022
Внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України сотні тисяч наших співгромадян стали на захист незалежності та суверенності нашої держави. Жорстока війна, на жаль, забирає кращих з тих, хто боронять право українців на свободу та гідність. Тому важливою є реалізація державної політики щодо соціального захисту родин загиблих захисників України.
3 червня у Калуші під керівництвом начальника районної військової адміністрації Жанни Табанець відбулася зустріч із родинами Героїв, які загинули в російсько-українській війні.
У нараді взяли участь заступник голови РДА Ярослава Гасяк, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Вібла, начальник відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець, в. о. директора департаменту соціальної політики ОДА Уляна Миронюк, голова громадської організації «Івано-Франківська обласна спілка члені сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО» Степан Чомко, голови територіальних громад району, працівники управління соціального захисту населення РДА, представники територіальних громад, відповідальні за соціальний захист людей, представники Калуського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та члени родин загиблих (померлих) захисників і захисниць України. Під час зустрічі із родинами загиблих Героїв представники влади обговорили актуальні питання соціального захисту.
Розпочалося все з хвилини мовчання у пам'ять за всіма загиблими українцями в цій війні.
«У такий непростий час, коли триває війна в Україні, важливо підтримувати родини загиблих Героїв, адже їхні рідні віддали за нас найдорожче – своє життя. Ми всі перед ними у невиплатному боргу і можемо зробити тільки одне - гідно використати шанс на вільне майбутнє, яке вони нам виборюють», - наголосила Ж. Табанець.
В. Веркалець розповів про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.
Про стан виплати одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих, жителям Калуського району йшлося підчас доповіді Ірини Балан, головного спеціаліста командування Калуського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Також детально проінформували про соціальні пільги, доступні членам родин загиблих Героїв відповідно до чинного законодавства України.
Зустріч пройшла у формі діалогу про подальшу співпрацю, де кожен вислухав один одного та отримав відповіді на поставлені питання.
На завершення зустрічі Ж. Табанець підсумувала, що соціальний захист родин загиблих Героїв постійно перебуває у центрі уваги керівництва райдержадміністрації і територіальних громад, а отже, рідним загиблих захисників надаватиметься вся можлива допомога та підтримка.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше