Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Українські виробники та відповідальний бізнес – опора Уряду для захисту людей.

Новина
01.03.2022

За ініціативою Міністра соціальної політики України Марини Лазебної та за сприяння Мінагрополітики українські виробники харчових продуктів та український бізнес забезпечать 1 мільйон продуктових наборів для людей з вразливих категорій.

Продукти отримають люди з інвалідністю, одиноко проживаючі люди старшого віку, багатодітні сім’ї, інші особи з маломобільних категорій та закладів соціальної сфери. Обласні соціальні служби забезпечать збір потреб та доставку продуктів адресатам.

Набори складаються з різноманітних круп, пластівців, готових сухих сніданків, м’ясних, м’ясо-рослинних та рослинних консервів, макаронних виробів, цукру, згущеного молока, олії, печива фасованого різних видів.

Перші продуктові набори до областей поїдуть вже сьогодні.

До цієї справи долучились, зокрема, Агропродсервіс (м. Тернопіль), який забезпечуватиме набори, та Нова Пошта, яка забезпечує логістику доставлення до областей.

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше