Відзначення Дня Захисника України у Верхнянській ОТГ
Новина
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/053c48039122193abe0b13275e0b53c5.jpg)
14 жовтня Верхнянськ ОТГ відзначала День захисника України. З цієї нагоди у с.Болохів відбулись урочисті заходи.
![](/storage/news/galleries/8354d0985e37194649233bbe7ff1969f.jpg)
![](/storage/news/galleries/14a605696d9035ddc9a1b9edfce49675.jpg)
![](/storage/news/galleries/aab7fd6fd03aa7565053506b9b8553a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/053c48039122193abe0b13275e0b53c5.jpg)
![](/storage/news/galleries/65387af0ee5085ec6f38f878081c4e6c.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c63174277930b0640fa10ad423c0390.jpg)
14 жовтня Верхнянськ ОТГ відзначала День захисника України. З цієї нагоди у с.Болохів відбулись урочисті заходи.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше