13.11.2020

Постанова №36 від 26.10.2020 року «Про результати голосування на виборах Верхнянського сільського голови 25жовтня 2020 року»

Відповідно до ч.1 ст. 278, ч.1 ст. 280, ч.1 ст. 281 ВКУ , до п.1 ч. 2-5 ст. 268 ВКУ Верхнянська сільська територіальна виборча комісія ПОСТАНОВЛЯЄ

Встановити результати голосування з виборів Верхнянського сільського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі:

Маліборський Михайло Богданович, 04.06.1969 року народження, освіта вища, голова громадської організації «Громадська ініціатива і справедливість», фізична особа-підприємець, проживає в с.Верхня, самовисуванець.

Голова  Верхнянської ТВК Данюк С.Я.

Секретар комісії Піхманець Л.М.