13.11.2020

Постанова №37 від 26.10.2020 року «Про результати голосування на виборах депутатів Верхнянської сільського ради 25жовтня 2020 року»

Відповідно до ч.1 ст. 278, ч.1 ст. 280, ч.1 ст. 281 ВКУ , до п.1 ч. 2-5 ст. 268 ВКУ Верхнянська сільська територіальна виборча комісія ПОСТАНОВЛЯЄ:

Встановити результати голосування з виборів депутатів Верхнянської сільської ради у багатомандатних виборчих округах:

Багрій Вікторія Василівна, 25.03.1991 року народження, освіта вища, позапартійна, головний спеціаліст з юридичних питань Верхнянської сільської ради ОТГ, проживає в с.Завадка, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії " ЗА МАЙБУТНЄ". Округ №1.

Гаврилів Роман Іванович, 15.06.1982року народження, освіта вища, позапартійний, керуючий відділення  філії Івано-Франківського обласного управління АТ «Ощадбанк», проживає в с.Станькова, самовисуванець. Округ №5.

Гвоздецький  Василь Петрович, 18.12.1986 року народження, освіта вища, позапартійний, старший майстер ТзОВ «Карпатнафтохім», проживає с.Гуменів, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії " ЗА МАЙБУТНЄ". Округ №7.

Гнатів Роман Михайлович, 19.07.1974 року народження, освіта середня-спеціальна, позапартійний, фізична особа-підприємець, проживає с.Збора, самовисуванець. Округ №3.

Грохола Руслан Іванович, 14.07.1970 року народження, освіта вища, позапартійний, заступник начальника цеху ДП «Калуська ТЕЦ-НОВА», проживає в с.Збора, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ   "ПЛАТФОРМА ГРОМАД". Округ №3.

Данюк Сергій Іванович, 26.04.1993 року народження, освіта вища, позапартійний, начальник відділу центру надання адміністративних послуг Верхнянської сільської ради ОТГ, проживає с.Верхня, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії " ЗА МАЙБУТНЄ". Округ №4.

Добрянський Микола Миколайович, 18.12.1958 року народження, освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, проживає с.Верхня, самовисуванець. Округ №4.

Дуриба Андрій Юрійович, 10.11.1982 року народження, освіта вища, позапартійний, голова ФТ «Овен», проживає в с.Завадка, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ   "ПЛАТФОРМА ГРОМАД". Округ №1.

Засідко Михайло Ярославович, 14.05.1975 року народження, освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, проживає с.Негівці, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії " ЗА МАЙБУТНЄ". Округ №7.

Каблаш Віктор Степанович, 08.11.1968 року народження, освіта середня-спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", водій навантажувача ТзОВ «Карпатнафтохім», проживає с.Степанівка, висуванець  Івано-Франківської обласної організації політичної партії "Всеукраїнське об’єднанння " Батьківщина". Округ №2.

Климишин Іван Тарасович, 09.06.1981 року народження, освіта середня-спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює, проживає в с.Станькова, самовисуванець. Округ №3.

Кузів Ігор Іванович, 07.04.1990 року народження, освіта вища, позапартійний, старший майстер зміни ТзОВ «Карпатнафтохім», проживає с.Верхня, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії " ЗА МАЙБУТНЄ". Округ №2.

Лаврись Надія Федорівна, 29.06.1961 року народження, освіта вища,  член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", керівник аналітичного-планового відділу ТОВ КФ «Східні ласощі», проживає с.Довгий Войнилів, висуванець  Івано-Франківської обласної організації політичної партії "Всеукраїнське об’єднання " Батьківщина". Округ №6.

Ладаняк Володимир Михайлович, 30.05.1962 року народження, освіта вища, позапартійний, апаратник електролізу ТзОВ «Карпатнафтохім»,  проживає с.Довгий Войнилів, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ   "ПЛАТФОРМА ГРОМАД". Округ №6.

Попович Микола Володимирович,  28.11.1987 року народження, освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, , проживає с.Негівці, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії " ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ   "ПЛАТФОРМА ГРОМАД ". Округ №7.

Пришляк Ірина Петрівна, 17.05.1965 року народження, освіта вища, позапартійна, вчитель початкових класів Верхнянського ліцею, проживає в с.Верхня, самовисуванець. Округ №4.

Прокопів Світлана Василівна, 09.11.1966 року народження, освіта вища, позапартійна, директор Верхнянського ліцею, проживає  в с.Верхня, самовисуванець. Округ №2.

Ситник Марія Ярославівна 21.09.1971року народження, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", керуюча справами(секретар) Виконавчого комітету Верхнянської сільської ради ОТГ, проживає в с.Завадка, самовисуванець. Округ №1.

Солтис Наталія Миколаївна, 04.05.1989 року народження, освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює, проживає в с.Довгий Войнилів, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ   "ПЛАТФОРМА ГРОМАД". Округ №6.

Цюпер Руслан Богданович, 30.09.1975 року народження, освіта вища, позапартійний, фізична особа-підприємець, проживає в м.Калуш, висуванець Івано-Франківської обласної організації політичної партії "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ  "ПЛАТФОРМА ГРОМАД". Округ №5.

Шпарій Василь Васильович, 09.05.1984 року народження, освіта вища, позапартійний, інженер комп’ютерних систем ФОП Башта І.Й., проживає в с.Збора, самовисуванець. Округ №3.

Ямнич Роман Іванович, 30.03.1987 року народження, освіта вища, позапартійний, директор Станьківської гімназії, проживає в с.Станькова, самовисуванець. Округ №5.

Голова Верхнянської ТВК   Данюк С.Я.

Секретар комісії Піхманець Л.М.