ВАЖЛИВО‼ Просимо поширювати‼

09.03.2022

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення повідомляє: «Єдині Новини» транслюються на radioplayer.ua без тарифікації мобільних операторів.

Вчора запустили єдине Інтернет-радіо без тарифікації https://radioplayer.ua/ з Єдиними новинами. Поки у нас є телевишки, ці дні вкрай важливо проінформувати населення, що у них буде безкоштовне радіо з марафоном без тарифікації операторів.

Якщо у вас немає доступу або зник телевізійний сигнал, отримуйте новини через інтернет-радіо, без тарифікації мобільних операторів.