УВАГА ВСІМ !!!

24.02.2022
На брифінгу щодо стану підготовки до дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій говорили про порядок оповіщення.
Якщо ви знаходитесь у приміщенні, то почувши сигнал «Увага всім!»(завивання сирени, переривчасті гудки підприємств, сигнали транспортних засобів), негайно увімкніть радіо, телевізор, уважно слухайте інформацію про обстановку, рекомендації про порядок дій у даній НС:
- не користуйтеся без потреби телефоном, щоб не пропустити важливі повідомлення;
- зберігайте спокій, уникайте паніки, при необхідності надайте допомогу інвалідам, дітям, людям похилого віку; зачиніть вікна та відійдіть від них подалі;
- вимкніть електропостачання, водопостачання та газопостачання;
- зберіть документи, одяг, необхідні речі, медикаменти, продукти харчування, питну воду;
- перейдіть у безпечне місце, прослухайте інформацію щодо подальшого порядку дій.
- Якщо ви знаходитесь на вулиці, то почувши сигнал «Увага всім!», якнайшвидше прямуйте до найближчої установи чи закладу, де є радіо, радіотрансляційні чи телевізійні приймачі:
- уважно прослухайте інформацію та рекомендації про порядок дій у даній НС;
- зберігайте спокій, уникайте паніки, дійте, відповідно до отриманих рекомендацій.
Якщо ви знаходитеся на робочому місці, то повинні виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності відповідно до плану цивільного захисту.