НФК "Ураган"
Новина
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/5dccffd4e65d6a5f8e0e0972e0299b0e.jpg)
Максим Пришляк, ліцеїст 5 класу - кращий захисник районного турніру з футзалу "Ураган-2019".
![](/storage/news/galleries/b9ed23c7ee6c4338d6fb41604bc2075d.jpg)
![](/storage/news/galleries/e3395d786cdcd433bd415b9034407c75.jpg)
![](/storage/news/galleries/e0a1a3b83720682bca766b2889d14520.jpg)
![](/storage/news/galleries/a128160687281fd5cf2033b79a9ef59f.jpg)
Максим Пришляк, ліцеїст 5 класу - кращий захисник районного турніру з футзалу "Ураган-2019".
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше