Відкриття ЦНАП
Оголошення
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/79f968c80fdb1e70f2d26b33222f25c9.jpg)
24 грудня 2019 року об 11:00 год. урочисте відкриття сучасного ЦНАП у Верхнянській ОТГ що стало можливим завдяки співпраці з програмою U-LEAD з Європою в частині модернізації надання адміністративних послуг населенню.
24 грудня 2019 року об 11:00 год. урочисте відкриття сучасного ЦНАП у Верхнянській ОТГ що стало можливим завдяки співпраці з програмою U-LEAD з Європою в частині модернізації надання адміністративних послуг населенню.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше