Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Яка категорія осіб шукає роботу в службі зайнятості Прикарпаття?

Новина
25.06.2021

                                                              

Державний центр  зайнятості

Івано-Франківський обласний центр зайнятості

 

вул.Деповська, 89-а, м.Івано-Франківськ, 76002, тел.(0342) 75-56-70, факс 75-56-14

Е-mail : employment@ifocz.gov.ua Web: http://www.dcz.gov.ua/ifr  Код ЄДРПОУ 03491062

 

25 червня 2021 року

Пресреліз

Яка категорія осіб шукає роботу в службі зайнятості Прикарпаття?

«На початку червня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримували 11,3 тис. осіб, які мали статус безробітного, що на 28,8% менше, ніж на відповідну дату минулого року», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Серед них за статтю переважають жінки – 64%, за віковими групами найбільше, а це 43% - зареєстровані безробітні у віці понад 45 років.

А яка ситуація за рівнем освіти: 56% зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 30% – професійно-технічну, 14% – загальну середню освіту.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають працівники:

  • сфери торгівлі та послуг – 18% (продавець, кухар, соціальний робітник, охоронник, молодша медична сестра, бармен);
  • службовці та керівники – 17% (директор малої торговельної фірми, менеджер (управитель), менеджер із збуту, головний бухгалтер, начальник відділу, менеджер з реклами); 
  • робітники з обслуговування устаткування та машин – 14% (оператор котельні, водій автотранспортних засобів, оператор заправних станцій, тракторист).
  • фахівці – 12% (бухгалтер, сестра медична, агент рекламний, вихователь, фахівець, представник торговельний, експедитор);
  • професіонали – 12% (спеціаліст державної служби, вчитель закладу загальної середньої освіти, економіст, юрист, фахівець із соціальної роботи).

Дивіться детальніше в інфографіці.

Слід зауважити, що служба зайнятості пропонує тільки вакансії з офіційним працевлаштуванням, оскільки легальна трудова діяльність є вигідною як роботодавцеві, так і найманому працівникові.

Ви роботодавець та шукаєте працівників? З інформацією про професійно-кваліфікаційний склад безробітних можете ознайомитись за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/userSearch/resume?fbclid=IwAR3kwENB6UkIbCWx10TouhG59rR5vYiPlfofT4Lmx_F8TMho_SvNbkqlaMo.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного

 центру зайнятості

вул. Деповська, 89 а

м.Івано-Франківськ,

76002

(0342) 755614

(097) 7030730

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше