Державна політика з протидії торгівлі людьми
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/79da3e454df56f16b46b00a911141b3f.jpg)
Мета зустрічі - навчити представників ОТГ попереджати злочини торгівлі людьми, виявляти осіб, постраждалих від торгівлі людьми та надавати їм допомогу.
В робочій зустрічі-семінарі взяли участь керівники структурних підрозділів ОТГ, сільські старости, фахівці соціальної роботи, соціальні педагоги та практичні психологи ЗОШ ОТГ.
Зустрічі відбуваються в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, в Івано-Франківській області" за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine, за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справа, торгівлі й розвитку Канади (DFATD) та Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві з Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА.
![](/storage/news/galleries/4d3b2092f54c1edd75839b422c4bce90.jpg)
![](/storage/news/galleries/48a6b201c5595c1ee561487ee6cf7502.jpg)
![](/storage/news/galleries/e1a6cf046cf580eecb8b6fad3d3fb85e.jpg)
![](/storage/news/galleries/97c56a78d1f5690f3d80eb40ae030d56.jpg)
![](/storage/news/galleries/5c968dd47d1b6338a383fb33dc48d114.jpg)