Семінар-практикум для членів ґендерних бюджетних груп щодо впровадження та застосування ґендерно орієнтованого підходу у бюджетному процесі
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/70f95705f32817d0f756199fd19f73c0.jpg)
Протягом двох днів (7-8 жовтня 2019 р.) відбувався семінар-практикум для членів ґендерних бюджетних груп щодо впровадження та застосування ґендерно орієнтованого підходу у бюджетному процесі в м. Тернопіль.
Представники від Верхнянської сільської ради ОТГ мали змогу зрозуміти актуальні тенденції ҐОБ на сучасному етапі, покращити навички щодо впровадження Ґендерно орієнтованого бюджетування зрозумівши досягнення, виклики та перспективи.
![](/storage/news/galleries/caff71bbc63f82fbbd5adb324ba17915.jpg)
![](/storage/news/galleries/c420d8f15bba076311e2af3da81465e2.jpg)
![](/storage/news/galleries/70f95705f32817d0f756199fd19f73c0.jpg)
![](/storage/news/galleries/82423f04ed4621b9c1b120c5880c4b99.jpg)