Тенісний турнір
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/ffb5d74d755bd2c0dcd9d4b150a929f6.jpg)
Участь у турнірі взяли 16 парубків з різних сіл, таких як: Довгий Войнилів, Перекоси, Негівці та Завадки. Окрім гравців гру відвідало багато вболівальників.
Турнір проводився за Олімпійскою системою (плей-оф)
Призові місця отримали:
1 місце - Кухар Дмитро
2 місце - Микитюк Василь
3 місце - Кухар Любомир
Володарі призових місць були нагороджені грамотами та медалями, а переможець отримав тенісний набір у вигляді 2 ракеток, тенісної сітки та професійних кульок.
![](/storage/news/galleries/c44b1585d841d2e176219f00cc07dc8c.jpg)
![](/storage/news/galleries/21e8cdd92be5bcaafec15f7e99b3a89d.jpg)
![](/storage/news/galleries/66ecb62aeb4e8be3f7c344cbf0546802.jpg)
![](/storage/news/galleries/6edf43aeefdb8852aadace2244f0171b.jpg)
![](/storage/news/galleries/70acbb05c8db864ff6a47c568a1cd665.jpg)
![](/storage/news/galleries/aa5ac7d76027e62ef05162cf10f6dabc.jpg)
![](/storage/news/galleries/15dd64be4f33d0f9fa87639b0011e421.jpg)