Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Де можна дізнатися про графіки погодинних вимкнень

Оголошення
19.09.2023

 «Прикарпаттяобленерго» окрім офіційного сайту планує інформувати споживачів про погодинні вимкнення, у разі їх введення,  через додаткові канали інформування. Досвід минулорічного періоду вимкнень дав зрозуміти, що при масовому заході користувачів на головну сторінку, сайт має здатність «провисати», окрім того призупиняти роботу сайту можуть хакерські атаки. Тому   проведено опитування серед споживачів, в якому голосували за зручні канали інформування в разі введення графіків погодинних вимкнень електропостачання.

Результати показали, що жителі Івано-Франківської області надають перевагу сповіщенням через Telegram і Viber, тож у випадку відключень світла – вся інформація надходитиме через ці канали за посиланням:

Переходьте за лінками та підписуйтеся, щоб не пропустити важливі повідомлення. У  соцмережах  також є інформацію про актуальні новини, причини відсутності електроенергії, штормові попередження та інше.

У Viber, окрім загального інформаційного  каналу, функціонує чат-бот (https://chats.viber.com/oeifuabot). За його допомогою можна подати показники лічильника, дізнатися свою чергу вимкнень та інформацію про аварійні чи планові роботи, а також замовити доступні послуги. До прикладу, змінити власника договору, замінити автомат чи прилад обліку.

Також зауважте, що дізнатися до якої черги належить адреса вашого проживання можна:

  • На сайті компанії www. oe.if.ua (головна сторінка – графіки вимкнень) або за посиланням: https://svitlo.oe.if.ua/. Необхідно ввести особовий рахунок або адресу розташування.
  • Через чат-бот у Viber (https://chats.viber.com/oeifuabot_) за номером особового рахунку у форматі: 8 цифр пробіл прізвище.

Нагадуємо, що з 1 жовтня на Прикарпатті будуть діяти 6 черг графіків погодинного вимкнення замість 4-х, як це було раніше. Проте це не означає, що графіки будуть обов’язково застосовуватися. Якщо все ж виникне необхідність, і НЕК «Укренерго» дасть відповідну вказівку, то енергетики повідомлять про застосування графіків заздалегідь.

Нагадуємо, що офіційними ресурсами від АТ «Прикарпаттяобленерго» залишаються сайт https://www.oe.if.ua/uk і Фейсбук-сторінка. Тож, довіряйте тільки перевіреній інформації з офіційних джерел.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше