Соціальна робота у громаді
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/74325c718791dfb16f9a9137a631ef99.jpg)
Завдяки проекту "ГРОМАДА для ЛЮДИНИ:підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг" представники відділу соціального захисту населення Верхнянської сільської ради ОТГ мали можливість взяти участь у дводенному тренінгу "Соціальна робота у громаді:ведення випадку та оцінка потреб" протягом 14-15 лютого у місті Львові, що реалізується Партнерством "Кожній дитині" за підтримки програми "U-LEAD з Європою".
Разом навчаємось допомагати сім`ям, громаді та державі заради збереження родини і дитини та підвищення їхнього потенціалу
![](/storage/news/galleries/f488d8de7f21e0595f03b8534adc2175.jpg)
![](/storage/news/galleries/88d000ab4ec05a86639194f3500ce850.jpg)
![](/storage/news/galleries/e08bb51f73861ba3fded9483bd2a3450.jpg)
![](/storage/news/galleries/f40dbf8235ef3d86cd0b0ff99e16a765.jpg)