Обмін досвідом
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/4b89f104874361586400bc0f84ae2ce0.jpg)
Верхнянська сільська рада ОТГ вже рік, як стала переможцем пілотного проекту "Впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення та захисту прав дітей".
У зв'язку з цим сьогодні на базі Верхнянської сільської ради ОТГ відбулась зустріч з метою обміну досвідом між представниками Департаменту соціальної політики, служби у справах дітей ОДА, Обласним ЦСССДМ за участю працівників соціальних служб Ланчинської ОТГ, Рожнівської ОТГ та Старобогородчанської ОТГ.
![](/storage/news/galleries/b38a63f8975a5741e0154e6ba71fddce.jpg)
![](/storage/news/galleries/0b07f1bc425fb0d119fb0b658392d8fd.jpg)
![](/storage/news/galleries/4b89f104874361586400bc0f84ae2ce0.jpg)
![](/storage/news/galleries/e714cdc2c6ba0893fa117a238a421192.jpg)
![](/storage/news/galleries/1c7d29eb0acb431264c359ae5da4e596.jpg)
![](/storage/news/galleries/619a937eca919ff7be952a851c46bb08.jpg)
![](/storage/news/galleries/dabeb815daccec76c9bd600824cf668a.jpg)
![](/storage/news/galleries/54389c6f8c96b01ccac6ba44c2a6c8ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/8414e63eaa42b9a51ba810d3e0bb3b9c.jpg)
![](/storage/news/galleries/ac74e00624943126ca5784c53d686a6d.jpg)
![](/storage/news/galleries/35f38d27bfe648521b78ac03016de7e9.jpg)