Управління твердими побутовими відходами в громадах
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/c3913414b14d820b06de19c43940da19.jpg)
10 квітня 2019 року у Верхнянській сільській раді ОТГ відбувся тренінг за участю консультанта програми DOBRE в напрямку розробки комунікаційних планів в сфері покращення послуг поводження з ТПВ - Сергія Аверкова.
Основним завданням тренінгу була підготовка вчителів та директорів навчальних закладів громади, як тренерів, які навчатимуть школярів освітніх закладів системи управління відходами, методики роздільного збору сміття та сортування ТПВ.
![](/storage/news/galleries/71cc6df7f5060b905b18fd042ede347b.jpg)
![](/storage/news/galleries/3ea774a7bdb47b8631dc8d98ae6cf620.jpg)
![](/storage/news/galleries/d48dfe3378268db8fc5928edd668410c.jpg)
![](/storage/news/galleries/fba3d8629ab43060798d7dbd0603092d.jpg)
![](/storage/news/galleries/a2c851152202b982f46df3373bda64d4.jpg)
![](/storage/news/galleries/4ea4813b779bc1689042eafbd98228c2.jpg)
![](/storage/news/galleries/7258580b806c7b2b0bb197ecd16fc69f.jpg)
![](/storage/news/galleries/eb6ea1ee55f85ce087bfd7a8e6e0f165.jpg)
![](/storage/news/galleries/ea7297f6c8954b8b13461b48c0e1db27.jpg)
![](/storage/news/galleries/b536f63e76cc8c3529e42d445bf164b6.jpg)
![](/storage/news/galleries/593c00d91e72d5ef7254aad429374907.jpg)
![](/storage/news/galleries/c3913414b14d820b06de19c43940da19.jpg)
![](/storage/news/galleries/f0f361dc6d65eadeb7fb1819de231b0c.jpg)
![](/storage/news/galleries/a02074bfb29a89d2b6d4eb49394e387a.jpg)
![](/storage/news/galleries/948e5c9d4a0a607bedb8abc3a5f95a1f.jpg)
![](/storage/news/galleries/4daf1599dad2c5ef03b1bd0d13bbfab5.jpg)