31 травня 2024 року на Прикарпатті завершено весняну кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу
На території області шляхом наземного розподілу на узліссях, узбіччях доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах – на перехрестях доріг, на території вирубок розповсюджено 198100 приманок з вакциною на загальній площі 7924 км кв.
Спеціалісти обласної державної лікарні ветеринарної медицини спільно з представниками користувачів мисливських угідь проводять контроль за станом споживання вакцини на контрольних ділянках на 4, 8 та 15 день після розкладання. Контроль проводиться безпосередньо на визначеній ділянці площею 1 км кв., на якій розкладено 25 приманок.
За результатами такого контроль на 8 день встановлено, що поїдання принад становить 78 відсотків.
Нагадуємо жителям області: приманка з вакциною, що має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна, – безпечна для людей і тварин. При виявлені приманок не варто брати їх до рук чи переносити з місць розкладання.
![](/storage/news/galleries/4385e007d99618dd735fcbd167950599.png)
![](/storage/news/galleries/de695901b1c73c9c97a81ea0910b1554.png)
![](/storage/news/galleries/9e90cd0ff60324e6a26f55e4cf6e6dcd.png)
![](/storage/news/galleries/68373223765075df75e00e3f804c05bd.png)
![](/storage/news/galleries/fddb49b0743c71a5206e5ef51124cdf3.png)