На території області проводиться пероральна вакцинація диких м'ясоїдних тварин проти сказу
22 травня 2023 року на території Прикарпаття розпочато кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.
Приманки з вакциною розповсюджуються шляхом наземного розподілу на узліссях, узбіччі доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах, на перехрестях доріг та на території вирубок.
Для розповсюдження приманок в області створена 71 група, до складу яких входять представники Головного управління Держпродспоживслужби в області, державної служби ветеринарної медицини, органів місцевого самоврядування, національної поліції, лісового та мисливського господарства та користувачі мисливських угідь.
Нагадуємо: приманка з вакциною безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.
Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок – не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.
![](/storage/news/galleries/6ec0d7a35c65e2e330463be315a7460b.jpg)
![](/storage/news/galleries/0d525f8b7ea5814930a95f364062eb73.jpg)
![](/storage/news/galleries/31b76f9a5a4eb7160352a738c3f08929.jpg)