До уваги сільськогосподарських підприємств району!

24.03.2022

Для отримання  кредиту необхідно звернутися до банків, які беруть участь у програмі: ОЩАДБАНК, ПРИВАТБАНК, УКРГАЗБАНК, ТАСКОМБАНК, УКРЕКСІМБАНК,  КРЕДІАГРІКОЛЬ, КРЕДОБАНК, ОТП, МТБ, ВОСТОК, АЛЬЯНС, КІБ, АСВІО, ПІРЕУС, ЛЬВІВ, КРЕДІТВЕСТ.

Основне про кредитування  у 2022 році:

Термін кредитування – до 6 (шести) місяців – на реалізацію мети надання державної підтримки.

Відсоткова ставка – 0% річних- протягом дії воєнного стану, а у разі припинення чи скасування воєнного стану – до завершення строку кредитування.

Кредит можна отримати  буде до 31 травня поточного року.

Під такі кредити держава дає банку державну портфельну гарантію у вигляді 80% від суми кредиту.

Заставою може бути майно, яке прийме банк або зерно сільськогосподарського підприємства, яке зберігається на сертифікованому елеваторі (складі). Зерно приймається з коефіцієнтом 2,5.

Обіг господарства, для визначення може чи ні брати участь у програмі, враховується банком за 2021 рік.