IV спартакіада здобувачів освіти Верхнянської сільської ради ОТГ
Новина
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/7eadb4050a8029c51a885e0364e3a8bd.jpg)
Продовжується IV спартакіада здобувачів освіти Верхнянської сільської ради ОТГ. 13 грудня на базі Завадківської гімназії відбулись змагання з шашок.Змагання дали такі результати: третє місце посіла команда Зборянської гімназії, друге місце команда Верхнянського ліцею, а переможцем змагань стала команда Завадківської гімназії.
![](/storage/news/galleries/d7f547a91d301f7357a8b97d40092a8e.jpg)
![](/storage/news/galleries/7eadb4050a8029c51a885e0364e3a8bd.jpg)
![](/storage/news/galleries/f34e8aaf19d4f6bf78d375ce4c810af2.jpg)
![](/storage/news/galleries/3aa020f572366de4b2d033a2d921bd2c.jpg)
![](/storage/news/galleries/818a0ce8c4236893be58f437579d5adc.jpg)
![](/storage/news/galleries/1bbede032371109d36ea9128e3746872.jpg)
![](/storage/news/galleries/5b388f7863c042b731f4ac40afdd5d74.jpg)