Відбувся другий вид змагань III спартакіади Верхнянської сільської ради ОТГ
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/575ad7b434322bb4c646d68b4016ff6d.jpg)
5 грудня у селі Завадка Верхнянської сільської ради ОТГ відбувся другий вид змагань III спартакіади Верхнянської сільської ради ОТГ серед дорослого населення з шашок. Всіх учасників змагань привітав староста с.Завадка- Іван Луговий. Місця росподілились наступним чином: 3 місце- с.Верхня, 2 місце- с.Збора, а переможцем змагань стала команда господарів, с.Завадка.Слідуючий вид змагань з настільного тенісу відбудеться у с.Збора 26 січня 2020 р.
![](/storage/news/galleries/61a3ca5ed3514d8ebd01c147c8beb9c7.jpg)
![](/storage/news/galleries/3595143b0684cff967a3a15f9f2fd57f.jpg)
![](/storage/news/galleries/ae46f50ea842bfd3487ffb7f430b29ec.jpg)
![](/storage/news/galleries/fe9b04fc5c15b49153b7b7519319d16d.jpg)
![](/storage/news/galleries/9d61c3c936880b3f9a2e1425a2ed11bf.jpg)
![](/storage/news/galleries/e509478148730757fd3084599ba30e0b.jpg)
![](/storage/news/galleries/922725c50283656113a226c631fa85c4.jpg)
![](/storage/news/galleries/df7ac85fc25fd26a8db18083102279a6.jpg)