Відкриття сенсорної кімнати
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/94d4bcbcc423698a39704f6ab5ac473a.jpg)
12 грудня в приміщенні Верхнянського ліцею урочисто відкрили сенсорну кімнату для дітей з ООП (особливими освітніми потребами)
Реалізація проекту стала можливою завдяки співпраці міжнародної благодійної організації "Партнерство "Кожній дитині" за підтримки програми U-Lead з Європою, проекту Громада для людини, та Верхнянської сільської ради ОТГ.
У чому користь сенсорної кімнати?
- вона створює особливе середовище що використовує сенсорну стимуляцію, для людей з інвалідністю та іншими особливими потребами включаючи деменцію, аутизм, хронічні болі, поранення мозку та паліативне лікування.
Що робити в сенсорній кімнаті?
- сенсорна кімната може використовуватись не тільки для релаксу а й для підняття тонусу. Залежно від того чого ви хочете домогтись, можна змінювати інтенсивність і колір освітлення та запахи.
Для чого сенсорна кімната?
- профілактика нервових зривів, втоми, емоційних перевантажень.
- поліпшення координації рухів.
-появи позитивних емоцій.
-відновлення стресостійкості.
-підвищення якості сну.
-поліпшення уваги, сприйняття, мислення, пам'яті.
Тому можна тільки привітати Верхнянський ліцей і його вихованців з перемогою в проекті!
![](/storage/news/galleries/dabe2302da2112e850c54a011f1ea590.jpg)
![](/storage/news/galleries/478e2f337d4dbeec03ba12c34cc7c7ca.jpg)
![](/storage/news/galleries/f7eafca6d306e34fe4d45c4d312075d4.jpg)
![](/storage/news/galleries/e067cf9b3f7ebf148649f4b54daffd74.jpg)
![](/storage/news/galleries/c73e90fd30221fcde5ce694ed4488f5a.jpg)
![](/storage/news/galleries/dd16f017a0bc96969ae5311ca0bc71cc.jpg)
![](/storage/news/galleries/94d4bcbcc423698a39704f6ab5ac473a.jpg)
![](/storage/news/galleries/4a44f7d8a20638636e0465785076589b.jpg)
![](/storage/news/galleries/9f9bed3c0cbb4de0f3caeb9005d30eba.jpg)
![](/storage/news/galleries/f0565ad1572da08ebc403d097e16b21a.jpg)
![](/storage/news/galleries/098805edc4fcfe009eaaa696daebc94b.jpg)
![](/storage/news/galleries/a3e44b8c198118f3dd3311f85eaa63d0.jpg)
![](/storage/news/galleries/caafbe955d463cb5f2c84509487e7524.jpg)