Захід "Майстерня професій"
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/3e49615c7b57d7b3501b1535b622bec8.jpg)
З метою правильного вибору, вироблення у дітей свідомого ставлення до праці, професійного самовизначення відповідно до своїх можливостей, здібностей і з урахуванням вимог ринку праці та надання можливості кожній дитині спробувати себе в різних професіях на базі Верхнянського ліцею відбувся профорієнтаційний інтерактивний масовий захід «Майстерня професій»
Авторитет рятувальника, безумовно, високий у суспільстві. Ця професія вважається однією з найбільш відповідальних і небезпечних. Проте це не знижує її привабливість, тому діти із неабиякою цікавістю оглядали обладнання яке використовується пожежниками та ставили запитання.
![](/storage/news/galleries/1fc933dac0817417a31ff796beab1790.jpg)
![](/storage/news/galleries/d82a608f76daddcc0ea9c08687afa90c.jpg)