Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

За допомогою служби зайнятості від початку року понад 10 тисяч громадян знайшли роботу

Актуальне
14.11.2023

У січні – жовтні 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 4,2 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 12,6 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 9,5 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 75,8%.

Послугами служби зайнятості у січні - жовтні 2023 року скористалися 20,6 тис. осіб, з них 14,7 тис. зареєстрованих безробітних.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 10,5 тис. осіб, зокрема 6,5 тис. зареєстрованих безробітних.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 250 осіб. Крім того, 1100 осіб були залучені до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 2,3 тис. безробітних проходили професійне навчання. Понад 600 осіб отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації.

Станом на 1 листопада 2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,9 тис. осіб.

Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного

 центру зайнятості

вул. Деповська, 89 а,

м. Івано-Франківськ,

76002

 (066) 3711836

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше