Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Роботодавці продовжують залишатися клієнтом номер один для служби зайнятості

Оголошення
19.04.2021

                                                              

Державний центр  зайнятості

Івано-Франківський обласний центр зайнятості

 

вул.Деповська, 89-а, м.Івано-Франківськ, 76002, тел.(0342) 75-56-70, факс 75-56-14

Е-mail : employment@ifocz.gov.ua Web: http://www.dcz.gov.ua/ifr  Код ЄДРПОУ 03491062

 

19 квітня 2021 року

Пресреліз

Роботодавці продовжують залишатися клієнтом номер один для служби зайнятості

 

Особлива увага в роботі служби зайнятості приділяється налагодженню тісної співпраці з партнером номер один - роботодавцем. Сьогодні вони можуть отримати від служби зайнятості такі послуги: підбір працівників, організація професійного навчання, підвищення кваліфікації, забезпечення роботодавців тимчасовими працівниками з числа безробітних, стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, інформування про стан, тенденції та процеси на локальному ринку праці, переваги легальної зайнятості.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості протягом трьох місяців 2021 року, становила 2,1 тисячі. Вони подали до бази служби зайнятості 5,4 тис. вакансій.

Слід зазначити, що станом на 1 квітня 2021 року середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7373 грн. Це на 41% більше у порівнянні з відповідною датою 2020 року.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігався на працівників сфери торгівлі та послуг – 22% всіх поданих вакансій (продавець, кухар, офіціант, бармен, охоронник); кваліфікованих робітників з інструментом – 18% (швачка, маляр, слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар-сантехнік, електрогазозварник ручного зварювання, пекар); робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 17% (водій автотранспортних засобів, рамник, водій тролейбуса, машиніст екскаватора, токар); професіоналів – 14% (спеціаліст державної служби, викладач закладу вищої освіти, інспектор, провізор); фахівців – 12% (бухгалтер, агент рекламний, фармацевт, сестра медична (брат медичний), експедитор); службовців, керівників, менеджерів – 7% (менеджер із збуту, менеджер (управитель), головний бухгалтер).

 

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного

 центру зайнятості

вул. Деповська, 89 а

м.Івано-Франківськ,

76002

(0342) 755614

(097) 7030730

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше