Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Протидія торгівлі людьми

Новина
04.04.2019

      В середу 03 квітня 2019 року до Верхнянської сільської ради ОТГ з робочим візитом завітало керівництво Благодійної організації "Благодійний фонд" Карітас - Івано-Франківської УГКЦ" - директор о.Володимир Чорній та виконавчий директор Наталя Козакевич.

     Темою зустрічі була реалізація заходів, спрямованих на забезпечення реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми та надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми на території Верхнянської сільської ради ОТГ.

     Система надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми в Україні побудована на основі взаємодії державних, громадських та міжнародних організацій. Це означає, що бажаючим її отримати не треба більше самостійно підшукувати необхідні послуги і тих, хто може їх надати. Достатньо просто звернетися по допомогу до будь-якої зі структур, задіяних у цій системі, наприклад, до місцевих адміністрацій, правоохоронних органів, закладів освіти та охорони здоров'я або громадських організацій, після чого буде проведено оцінку потреб постраждалого і максимально ефективно скоординовано дії усіх - як урядових, так і неурядових структур, щоб забезпечити якомога якіснішу і комплексну допомогу. Тому головною ціллю нашої громади є безпека людей.

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше