Протидія торгівлі людьми
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/57334b835f691765e21bfaa818a79901.jpg)
В середу 03 квітня 2019 року до Верхнянської сільської ради ОТГ з робочим візитом завітало керівництво Благодійної організації "Благодійний фонд" Карітас - Івано-Франківської УГКЦ" - директор о.Володимир Чорній та виконавчий директор Наталя Козакевич.
Темою зустрічі була реалізація заходів, спрямованих на забезпечення реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми та надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми на території Верхнянської сільської ради ОТГ.
Система надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми в Україні побудована на основі взаємодії державних, громадських та міжнародних організацій. Це означає, що бажаючим її отримати не треба більше самостійно підшукувати необхідні послуги і тих, хто може їх надати. Достатньо просто звернетися по допомогу до будь-якої зі структур, задіяних у цій системі, наприклад, до місцевих адміністрацій, правоохоронних органів, закладів освіти та охорони здоров'я або громадських організацій, після чого буде проведено оцінку потреб постраждалого і максимально ефективно скоординовано дії усіх - як урядових, так і неурядових структур, щоб забезпечити якомога якіснішу і комплексну допомогу. Тому головною ціллю нашої громади є безпека людей.
![](/storage/news/galleries/7693b0f0364c26f1f775b92c99f186a0.jpg)
![](/storage/news/galleries/c7fd7873c72055cd1d392369948bbc06.jpg)
![](/storage/news/galleries/ba5b9339a6f3bd0d3038d2afff004a53.jpg)
![](/storage/news/galleries/57334b835f691765e21bfaa818a79901.jpg)
![](/storage/news/galleries/ed837253ff851b40b9e8cdb4e6f544cc.jpg)
![](/storage/news/galleries/34ca1ad7cbc6397cabe3e82161119468.jpg)