Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття провели круглий стіл з питань реклами для студентів та викладачів Івано-Франківського фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму
02 листопада 2023 року спеціалсти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держподспоживслужби в Івано-Франківській області провели захід у форматі круглого столу на тему «Захист прав споживачів у контексті інформаційно-рекламної діяльності» для студентів та викладачів Івано-Франківського фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ.
Під час зустрічі обговорено ряд важливих питань, серед яких:
- повноваження та вплив Держпродспоживслужби на систему захисту прав споживачів в Україні; інформаційний вплив на споживчу активність;
- державне регулювання рекламної індустрії; норми Закону України «Про рекламу» зі змінами від 02.10.2023 року.
Детально обговорено поняття недобросовісної, прихованої, дискримінаційної, соціальної реклами; проаналізовано найбільш поширені порушення у сфері реклами, які зафіксовані на території області.
Крім того, працівники управління поділились практичним досвідом здійснення контролю у сфері реклами, а також учасники заходу мали можливість отримати відповіді на актуальні питання.
![](/storage/news/galleries/9a61957f250285eb890fd7e1ae069521.jpg)
![](/storage/news/galleries/352aa12ef760b9db41b28efbe7f52e53.jpg)
![](/storage/news/galleries/417be7de45bf723967bbadde3a5d8b6b.jpg)