Проекти державно-приватного партнерства

24.05.2019

Відповідно до пункту 76 Плану пріоритетних дій Уряду на 2019 рік, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1106-р, та з метою покращення умов для залучення інвестицій в економіку країни Мінекономрозвитку проводить роботу щодо визначення пріоритетів розвитку державно-приватного партнерства (далі - ДПП) та переліку пріоритетних проектів ДПП на 2019-2025 роки.

Розвиток ДПП в Україні може дозволити підвищити ефективність управління об'єктами комунальної власності, покращити якість публічних послуг для населення та бізнесу, створити умови для використання новітніх технологій та запровадження інновацій, знизити навантаження на державний бюджет та оптимізувати бюджетні видатки на надання публічних послуг.

Дані проектні ідеї мають відповідати всім або декільком ознакам наведеним нижче:

• сприятимуть покращенню якості надання публічних послуг або залученню інвестицій у відновлення/створення об'єктів ДПП;
  • можуть бути реалізовані у співпраці між державним та приватним партнерами;
  • мають довгостроковий характер (більше п'яти років);
  • передбачають використання існуючих та/або створення нових об'єктів ДПП або надання публічних послуг;
  • передбачають внесення приватним партнером інвестицій;
  • передбачають розподіл зобов’язань (ризиків) між державним та приватним партнерами;
  • не мають достатнього бюджетного фінансування;
  • очікувана вартість реалізації проекту становить не менше 5 млн.грн.

Відібрані проектні ідеї отримають допомогу у підготовці до реалізації проектів ДПП, у тому числі із залученням міжнародних фінансових організацій.

Інформацію надавати в паперовому та електронному вигляді

до 05.06.2019 року на електронну адресу: РРРunit@me.gov.ua.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 596-68-14 та

(044) 596-67-82.

Назва проекту

Опис проекту

Вказати назву проекту

Державний партнер

Вказати організацію, установу, орган, підприємство, що будуть виступати державним партером та на боці державного партнера (ОТГ, Міськрада, КП, ДП тощо)

Суть проекту

Вказати, чи планується у рамках проекту заміна (реконструкція, модернізація) існуючих об'єктів чи створення нових об'єктів (будівництво), управління тощо

Мета проекту

Короткий опис очікуваних результатів проекту (які проблеми він має вирішити, як реалізація проекту вплине на бюджет, ринок праці, якість послуг тощо)

Роль державного партнера у реалізації проекту

Вказати сферу відповідальності державного партнера у рамках реалізації проекту

Дослідження проблеми, яку буде вирішено в рамках реалізації проекту

Вказати, чи проводилися дослідження щодо можливості реалізації проекту (наприклад, технічна експертизд)

Орієнтовна вартість проекту, тис. грн.

Вказати орієнтовну вартість підготовки проекту, будівництва проекту (реконструкщі/модернізації) та утримання і управління проекту

Джерела фінансування проекту

Вказати джерела фінансування інвестицій (приватні інвестиції, співфінансування, бюджетне фінансування)

Механізм повернення інвестицій