Зустріч молоді ОТГ з командою Центру Політичних Студій
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/84ab482fad2b310ebda6e840e477bea7.jpg)
Разом із консультантами Центр Політичних Студій молодь обговорювала майбутні проекти, що допоможуть залучити мешканців громади до різноманітних проектів - від дозвілля до розвитку туристичного потенціалу та створення інвестиційної привабливості громади. Молодь громад завжди потрібно підтримувати, сприяти розвитку їх ідей та задумів, адже з їхніх світлих думок завжди народжуються найкращі практики та історії успіху.
![](/storage/news/galleries/98a562989ab64ea93a5c4e6d67b58d3a.jpg)
![](/storage/news/galleries/eb81f6d9d30651da6a4f0ab39be66cbc.jpg)
![](/storage/news/galleries/200b7bdfaaed8f05384c187e025e8940.jpg)