Триває відновлення Херсонщини у рамках проєкту «Пліч-о-пліч»

Актуальне
09.08.2023
Триває відновлення Херсонщини у рамках проєкту «Пліч-о-пліч»
Третій тиждень будівельники Івано-Франківщини, у рамках президентського проєкту «Пліч-о-пліч», працюють над відбудовою населеного пункту Херсонщини, що постраждав внаслідок збройної агресії російської федерації.
Наразі, у селі Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади Бериславського району Херсонської області завершено ремонтні роботи щодо заміни покрівлі на двох будинках. Зараз проводиться необхідне встановлення вікон та ремонт фасадів.
Розпочинаються роботи щодо ремонту даху двох наступних таких житлових будинків у цьому населеному пункті. Також проводитиметься необхідний капітальний ремонт.
Важливо, що зараз до цих робіт залучено 14 прикарпатських фахівців.
Будуємо, допомагаємо та разом перемагаємо!