Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дітей, позбавлених батьківського піклування, не залишаємо поза увагою.

Новина
07.06.2022

Сьогодні, 7 червня, під керівництвом заступника голови Калуської РДА Ярослави Гасяк відбулося чергове засідання комісії.  На порядку денному   розглянуто питання, що стосувалося влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, у прийомну сім’ю, яка проживає в одному із населених пунктів району. Умови про влаштування в прийомну сім’ю передбачені у постанові Кабміну від 26.04.2002 №565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю». Варто зазначити, що дана прийомна сім’я утворена у 2009 році. Тоді прийомі батьки взяли на виховання дитину, позбавлену батьківського піклування.

Службою у справах дітей РДА здійснено обстеження житлово-побутових умов прийомної сім'ї та надано позитивний висновок. Крім того, батьки  пройшли навчання в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та включені до Єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів.  Прийомні батьки  періодично  проходять навчання для прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Прийомні батьки  ознайомлені  із законодавством України щодо сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Після обговорення даного питання та спілкування з прийомними батьками комісія дала згоду на влаштування у прийомну сім’ю дитини, позбавленої батьківського піклування.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше