Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Прихисти до себе тих, в кого дім відібрала війна!

Новина
31.03.2022
Сотні тисяч наших громадян змушені покинути свій дім, рятуючись від російських бомб та ракет. Проект має на меті заохотити українців поділитися своїм житлом та затишком і прихистити усіх внутрішньо переміщених співгромадян, які постраждали від дій путінського режиму в Україні.
‼Власники житла, які допоможуть безкоштовно українцям з проживанням, зможуть отримати компенсацію від держави в розмірі близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги.
👉 Щоб запропонувати своє житло до проживання внутрішньо переміщеним особам і отримати компенсацію необхідно:
✔подати заяву до органу місцевого самоврядування за місцем проживання або через сайт https://prykhystok.gov.ua/про готовність прийняти у себе переселенців;
✔при поселенні переселенців подати відповідну заяву до ОМС;
✔до 5-го числа місяця кожного місяця інформувати ОМСпро кількість днів та кількість переселенцівщо у них проживали;
отримати компенсацію.
🇺 Ми закликаємо українців, які мешкають у більш безпечних регіонах країни, об’єднатися, підтримати співгромадян у ці нелегкі для країни часи.
Разом переможемо!🇺🇦
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вікторія Багрій та ще 18
 
 
Поширили: 23
 
Подобається
 
 
 
Коментувати
 
 
Поширити
 
 
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше