Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Проєкт Калуської міської територіальної громади, що розроблявся спільно з Верхнянською та Новицькою сільськими територіальними громадами

Оголошення
23.04.2021

Проєкт Калуської міської територіальної громади, що розроблявся спільно з Верхнянською та Новицькою сільськими територіальними  громадами, був відібраний в рамках конкурсу грантів щодо системної підтримки малого та середнього підприємництва, що реалізує програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Основною метою проєкту є підтримка малих та середніх підприємств Калуської міської, Верхнянської та Новицької сільських територіальних громад, які постраждали від економічних наслідків пандемії COVID-19.

В рамках проєкту планується проведення серії навчальних тренінгів для  малого та середнього підприємництва, метою яких є допомога бізнесу працювати віддалено, використовуючи онлайн інструменти для звітності та розрахунків.

Тренінги проводитимуться переважно он-лайн за такими  темами:

  1. Презентація доступних інструментів для роботи в режимі онлайн, а саме реєстраторів розрахункових операцій, законодавчі положення щодо реєстрації та використання таких інструментів.
  2. Презентація способів вдосконалення та спрощення бізнес-процесів в рамках онлайн-операцій.
  3. Презентація звітів про податкові служби та реєстрація реєстраторів розрахункових операцій для довгострокової роботи.

Всього буде організовано 20 одноденних тренінгів, тривалістю 5 годин кожен. Кількість учасників – до 15 осіб на кожен захід.

Участь у тренінгах можуть взяти суб’єкти підприємницької діяльності, зареєстровані на території Калуської міської, Верхнянської та Новицької сільських територіальних громад.

Для того, щоб подати заявку на участь у тренінгах  необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1OF-jn8jNq5gIb1ppV2MGzRgno-T2i1ftEBuZqUEtxKI/edit  

Для учасників тренінгу буде розроблено практичні посібники з усією необхідною інформацією щодо впровадження та використання реєстраторів розрахункових операцій.

Більш детальну інформацію стосовно тренінгів можна отримати в управлінні економічного розвитку міста Калуської міської ради за адресою:

вул. Шевченка, 6, м. Калуш, Івано – Франківська область, кабінет №3, тел. (03472)6-52-20, e-mail: pidpr-vo@ukr.net  (контактна особа Тетяна Сеньків).

Довідкова інформація:

          Навчальні заходи реалізуються в межах ініціативи «Посилення системи підтримки МСП в територіальних громадах та містах під час пандемії COVID-19» програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Програма впроваджується за дорученням ЄС та уряду Німеччини через DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше