Семінар-практикум
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/239866ec32628d79c14802ddc78782ec.jpg)
18.04.2019 року в залі засідань адмінбудинку Верхнянської сільської ради ОТГ проведено методистом Івано-Франківського обласного ІППО Аллою Олександрівною Дутчак семінар-практикум " Організація методичної роботи в умовах децентралізації" для керівників міжшкільних методичних об'єднань та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти. На семінарі відпрацьовували уміння працювати в команді, розвивати комунікацію, удосконалювати навички. Для усіх цікавим було питання академічної доброчесності, академічної свободи та відповідальності. Учасники активно моделювали в групах нову демократичну школу.
Щиро сподіваємося, що отримані знання педагоги перенесуть в освітній процес.
![](/storage/news/galleries/3f3d2c72235bfa0d4a4bebbf7d67db86.jpg)
![](/storage/news/galleries/1c8e87937b0ec22396aedbc296384180.jpg)
![](/storage/news/galleries/de56b067923e3af733a0470acd653088.jpg)
![](/storage/news/galleries/61145b446f2c14d147391a143f0ec9c3.jpg)
![](/storage/news/galleries/e08f0a31e9c8f325ad56484e94e32dc9.jpg)
![](/storage/news/galleries/1cf17276d058ec7080523d5ec9872ebb.jpg)
![](/storage/news/galleries/2f5bd7594668b15dd69a99148e5cd740.jpg)
![](/storage/news/galleries/3e55cb175010ff6babb4da86bf4ec4a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/6533bf78dc67ea69ee298a7e2e1543bd.jpg)
![](/storage/news/galleries/e09df6561fe8f3a41ccea084f6a76e73.jpg)
![](/storage/news/galleries/72cf3c2205cc11e6b7a95e8103f6f250.jpg)