Надання послуг мікробіологічною лабораторією Калуського районного відділу ДУ "Івано-Франківський ОЛЦКПХ МОЗ"

01.09.2023

Мікробіологічна лабораторія Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» здійснює моніторинг зовнішнього середовища та об’єктів життєдіяльності людини, а також санітарно-бактеріологічні та бактеріологічні дослідження на замовлення фізичних та юридичних осіб.

Лабораторія здійснює профілактичні медичні огляди, санітарно-бактеріологічні і діагностичні, паразитологічні  дослідження:

• дослідження води централізованого та децентралізованого водопостачання (вода кринична); води відкритих водойм; стічні води;
  • дослідження харчових продуктів;
  • змиви з поверхонь;
  • контроль стерильності матеріалу;
  • повітря закритих приміщень;

Досліджуємо біологічний матеріал від людей:

• на носійство кишкових інфекцій;
  • дослідження на носійство патогенного стафілококу;
  • дослідження на мікрофлору: сечі, виділення із зіву, носа, вух, очей, ран та іншого біологічного матеріалу;
  • ідентифікація збудників дифтерії, сальмонельозу, дизентерії, менінгококу, кашлюку, стрептококів, стафілококу;
  • умовно-патогенної мікрофлори;
  • дослідження на дріжджеві грибки;
  • визначення чутливості до антибіотиків відповідно до рекомендацій EUCAST.

Паразитологічні дослідження біологічного матеріалу проводяться на визначення гельмінтозів і протозоозів. При проведенні досліджень на гельмінтози визначають збудники ентеробіозу (гострики), аскаридозу та інших всіх видів паразитів. При проведенні дослідженнь на протозоози визначають збудника лямбліозу.

До відома: У лабораторії ефективно працюють лікарі-бактеріологи ,бактеріолог,  лікар-паразитолог, фельдшери-лаборанти, переважно, вищої кваліфікаційної категорії, які мають багаторічний досвід роботи.

Мікробіологічна лабораторія атестована і всі дослідження проводить у відповідності до Галузі технічної компетентності. Лабораторія забезпечена необхідним переліком діагностичних препаратів та витратних матеріалів гарантованої якості для виділення та ідентифікації збудників.

Лабораторія знаходиться за адресою: м.Калуш, вул.Каракая,9                                                 моб.тел.:+38 (066) 099 1521                                                                                                                        Завідувач мікробіологічною лабораторією, лікар-бактеріолог,  Ольга Бабюк