«Інструменти громадської участі в управлінні громадою»
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/64ddc70c959f07b9c4240c81bf1e374d.jpg)
Сьогодні молодь Верхнянської ОТГ пройшла курс молодих бійців - вивчали теорію та практику застосування механізмів участі мешканців у прийнятті рішень.
Представники Молодіжної ради Верхнянської сільської ради ОТГ та Верхнянського ліцею були активними та одразу ж пробували застосувати механізми участі для вирішення проблем громади - проведення громадських слухань для ініціювання ремонту місцевого стадіону чи подання е-петиції для переформатування роботи закладу культури під потреби молоді.
Дуже приємно, коли вдається бути корисним а ще приємніше, коли молодь проявляє ініціативу!
![](/storage/news/galleries/ca3beb51072318beec5f5a712ef1442a.jpg)
![](/storage/news/galleries/832fe558a50af30c1cdc7ec44b90200a.jpg)
![](/storage/news/galleries/db19ce3229ccf34ba72b7c220af8360f.jpg)
![](/storage/news/galleries/64ddc70c959f07b9c4240c81bf1e374d.jpg)
![](/storage/news/galleries/628a27281c6503a3c354b175dc954ef2.jpg)