Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

онлайн-семінар на тему «Реалізація державної політики у сфері державного ринкового нагляду».

Оголошення
20.04.2021

20.04.2021 р.  № 124

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

 

 

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

27 квітня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Реалізація державної політики у сфері державного ринкового нагляду».

 

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках семінару:

 

  1. Загальне поняття державного ринкового нагляду. Реалізація заходів, державного ринкового нагляду на ринку промислової групи товарів.
  2. Вимоги до безпечності нехарчової продукції. Як споживачу знати, що продукція є безпечною?
  3. Основні вимоги для введення в обіг/розповсюдження нехарчової продукції. Відповідальність за порушення законодавства у сфері ринкового нагляду.

 

Місце проведення: Інтернет- платформа скайп.

 

Запрошуються:  суб’єкти господарської діяльності та представники органів місцевого самоврядування в Івано-Франківській області.

 

Про визначені кандидатури (прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону, логін скайп) необхідно повідомити до 23 квітня 2021 року на електронну адресу: ifyzps@ukr.net.

 

Контактний телефон:   0976093958 (Микола Томин)

  

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше