Прагнення ОМС допомогти Силам оборони.
Актуальне
24 лютого 2024 року виповнюється 2 роки з часу повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Українці мужньо протистоять ворогу, виборюючи своє право на свободу та незалежність.
![✅](https://secureurl.fwdcdn.com/url/WjM41O37qNUBDgqk_gJTKQ/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGJhLzEuNS8xNi8yNzA1LnBuZw?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://secureurl.fwdcdn.com/url/WjM41O37qNUBDgqk_gJTKQ/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGJhLzEuNS8xNi8yNzA1LnBuZw?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://secureurl.fwdcdn.com/url/WjM41O37qNUBDgqk_gJTKQ/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGJhLzEuNS8xNi8yNzA1LnBuZw?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://secureurl.fwdcdn.com/url/WjM41O37qNUBDgqk_gJTKQ/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGJhLzEuNS8xNi8yNzA1LnBuZw?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://secureurl.fwdcdn.com/url/WjM41O37qNUBDgqk_gJTKQ/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGJhLzEuNS8xNi8yNzA1LnBuZw?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://secureurl.fwdcdn.com/url/WjM41O37qNUBDgqk_gJTKQ/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGJhLzEuNS8xNi8yNzA1LnBuZw?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://secureurl.fwdcdn.com/url/WjM41O37qNUBDgqk_gJTKQ/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGJhLzEuNS8xNi8yNzA1LnBuZw?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://secureurl.fwdcdn.com/url/WjM41O37qNUBDgqk_gJTKQ/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGJhLzEuNS8xNi8yNzA1LnBuZw?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Все ж надалі варто очікувати належної підтримки для ЗСУ від муніципалітетів та збільшення обсягів допомоги, в тому числі і коштом вільних залишків, фандрейзингу тощо.
![🩵](https://secureurl.fwdcdn.com/url/LejG45iXLpIK8Kj7NvR1zw/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGYwLzEuNS8xNi8xZmE3NS5wbmc?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1.5/16/1fa75.png)
![💛](https://secureurl.fwdcdn.com/url/g54QgRiG-OKmygOEJmUODw/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdDZlLzEuNS8xNi8xZjQ5Yi5wbmc?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![📌](https://secureurl.fwdcdn.com/url/eHuDq44jp4yp4Z3HI81aTA/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdDUvMS41LzE2LzFmNGNjLnBuZw?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
![❗](https://secureurl.fwdcdn.com/url/gsIfBk24Vca8cOqiDAr-7Q/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdGQ3LzEuNS8xNi8yNzU3LnBuZw?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)