З Днем місцевого самоврядування
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/05042e43e7693e867eb0c1ca693c34f3.jpg)
Адміністрація Верхнянської сільської ради об'єднаної територіальної громади щиро вітає депутатів та працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом!
Бажаємо від щирого серця міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку нашої громади!