Міжнародний день людей з інвалідністю
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/70faea98d4843c7c1930ffb6b48ff1b5.jpg)
3 грудня 2018 р. діти та особи з інвалідністю з Верхнянської сільської ради ОТГ, які займаються у групі самодопомоги Верхнянського осередку БО БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" мали змогу відвідати святковий концерт "Живу без обмежень".
Ми вдячні благодійній організації "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" за те, що організували таке прекрасне свято та неймовірну атмосферу!
![](/storage/news/galleries/a0dd74703d4144b1bcaa110c84ae7faa.jpg)
![](/storage/news/galleries/1848e305a71708622d8deff1c05aac5d.jpg)
![](/storage/news/galleries/d6da06cc2480eb858dcd50a173bb3a15.jpg)