Cолодка ярмарка
Новина
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/43b3dfa06e1ad97f6ed3bce935b45d44.jpg)
В стінах Верхнянської ЗОШ І-ІІІст. проходить Солодка Ярмарка.
Всі виручені кошти будуть передані на потреби АТО (ООС)
![](/storage/news/galleries/271c3f6db8cc3b459e73c046ef2433da.jpg)
В стінах Верхнянської ЗОШ І-ІІІст. проходить Солодка Ярмарка.
Всі виручені кошти будуть передані на потреби АТО (ООС)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше