20 лютого українці відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20.02.2022
20 лютого українці відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Згадуючи найтрагічніші дні розстрілів протестувальників у с.Верхня зібралися учасники Революції Гідності Іван Стратієнко, Іван Філіпович, Іван Качмар, Йосип Сарахман, настоятель храму Св.Івана Хрестителя о.Мирослав Чемний, сільський голова Михайло Маліборський, заступник голови Калуської районної ради Микола Філіпович, колектив сектору культури та жителі громади.
Згадували мирні віча та позитивні настрої, згадували перші побиття, перших жертв, згадували побратимів...
Щоб хоча б частково відтворити антураж та атмосферу Майдану, яка панувала під час революційних подій, учасникам роздавали гарячий чай та канапки, а також було встановлено металеві бочки з багаттям для обігріву.
Головним нашим завданням сьогодні є збереження пам'яті про події та людей Євромайдану.
Ніщо не забуто! Ніхто не забутий!🕯🇺🇦