Ратифікація Україною 20 червня 2022 року Конвенції Ради Європи про запобігання насильства
Проведено нараду щодо взаємодії усіх субʼєктів з протидії домашньому насильству а також про ратифікацію Україною 20 червня 2022 року Конвенції Ради Європи про запобігання насильства та боротьбу із цими явищами, було розʼяснено її положень а також інформації про права гарантії щодо захисту та психосоціальної підтримки, соціальні послуги, які надають субʼєктам різних категоріям осіб, які можуть ними скористатися, порядок отримання таких послуг, відповідальність кривдників.
![](/storage/news/galleries/ec8a9eafbcd43b88be22fe16478e99b3.jpg)
![](/storage/news/galleries/7738fd87bf896e9b422dd88530dcd680.jpg)