Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У районній військовій адміністрації відбулася щоденна нарада

Новина
01.03.2022

Сьогодні відбулася нарада під керівництвом начальника Калуської районної військової адміністрації Жанни Табанець, за участю народних депутатів Едуарда Прощука, Олександра Матусевича та голів територіальних громад району.

Підчас наради обговорили поточну ситуацію в районі, зокрема щодо зведення та розміщення пунктів спостереження, забезпечення амуніцією, системами сповіщення населення, медичними засобами та паливно-мастильними матеріалами територіальної оборони району.

Слід зазначити, що у районній військовій адміністрації щоденно відбуваються наради, триває злагоджена робота з депутатами всіх рівнів, представниками бізнесу, керівниками підприємств. Постійно працюємо  над забезпеченням життєдіяльності району у воєнний час та зміцнення обороноздатності країни. Робимо  все для того, щоб забезпечити безпеку громадян і надати допомогу військовослужбовцям.

Надалі будемо інформувати про нашу роботу у сфері оборони країни.

Віримо в Збройні сили України. Темрява відступить. Перемога буде за нами.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше